Siparişlerim kaç Günde ulaşır?

  Sipariş Etmiş olduğunuz ürünler, Çoğunlukla Aynı gün Denizli'deki Mağazalarımızdan kargolanmaktadır. Stoklarımızda olmayan üründen sipariş etmiş olsanız bile, üretici firma stok bilgileri doğrultusunda ürün tedariği hemen ertesi gün yapılmaktadır. Bulunduğunuz ile göre teslimat süresi en erken 1 Gün, en fazla 3 gün olarak değişebilmektedir.

İade ve Değişim Var mı?

   Şirketimiz uzun yıllar Denizli'de toptan, perakende satışı yanı sıra yıllarca da üretim yapmış ve farklı ürün gruplarında üretimine devam eden prestijli bir kurumdur. Şikayet veya sorun çıkaracak ürünleri satmamaya özen göstermekte, olası bir iade veya değişim durumu elbette ki mümkündür. Hata, defo, yanlış ürün gönderimi, veya ayıplı mal olarak tabir edilen hatalı ürünün size ulaşması durumunda, hiç bir ücret ödemeden değişim hakkınız bulunmaktadır. Renk ve beden değiştirmek istediğiniz ürünlerde ya da, iade etmek istediğiniz ürünlerde kargo Ücreti müşteri tarafından ödenip tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

Size Nasıl Güvenebilirim? 

   1993 yılından bu yana üretim ve mağazacılık anlamında Denizli'de hizmet veren şirketimiz internetin de yayılmasıyla 2009 yılından bu yana E-Ticaret üzerinden de sosyal Medya hesapları ve E-Ticaret sitelerimiz yanı sıra, 2016 yılında tescillettiğimiz Denizli Çeyiz Evi markasıyla da büyümeye hızla devam etmektedir. Aynı zamanda 2016 yılından bu yana da, Güvendiğiniz ve bildiğiniz N11.com mağazamız üzerinden de satışlarımız devam etmektedir.  Maalesef ki bazı E-ticaret siteleri veya farklı sosyal medya hesaplarında, istenilen ürünler  gönderilmemekte ve alıcıların gururu kırılmaktadır. Size tavsiyemiz, Sadece fiyata bakarak sipariş geçmemeniz, teslimat sırasında ürünü kontrol etmek istediğinizi göndericiye iletmenizdir. Biz de belirtilen sebeplerden dolayı sosyal medya hesaplarımız ve Web sitelerimizde Siz değerli müşterilerimizden gelen her türlü yorum ve değerlendirmeleri, kendi evlerinden paylaşımlarla ve gururla sizlere sunmaktayız. Şirketimiz web sitelerimizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.